... معرفی همایش ...

بسم رب القلم

 

 

موسسه "به اندیش آوران تدبیر قهستان" مجری برگزاری همایش و کنفرانس های ملی و بین المللی با پشتوانه علمی و تحقیقاتی و حمایت مراکز علمی و اداری خصوصی و دولتی، فعالیت خود را از تابستان 1397 بطور رسمی آغاز کرد.

 

بدون شک هر فعالیت نظام مند علمی و تحقیقاتی، در گرو تلاش خردمندانه تمامی اساتید، مدیران، پژوهشگران، دانشجویان و تمامی اهل قلم است.

 

این مجموعه تاکنون بیش از 20 همایش و کنفرانس ملی و تحقیقاتی در موضوعات مختلف برگزار کرده که مورد استقبال بی نظیر پژوهشگران عزیز قرار گرفته است.

 

امضای تفاهم نامه همکاری این مجموعه و دبیرخانه همایش با مراکز علمی و تحقیقاتی کشور به عنوان حامی مادی و معنوی و البته مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نشاندهنده پشتوانه علمی و البته داشتن نقشه راه آینده است. از جمله آن حامیان می توان به پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (isc) ، ناشر تخصصی کنفرانس های ایران-مرجع دانش (civilica) ، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (irandoc) ، پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (sid) ، کنسرسیوم محتوای ملی (magiran) ، سازمان اسناد و کتابخانه های ملی ایران (nali) ، روابط عمومی دانشکده های دانشگاه تهران (University of Tehran) ، روابط عمومی دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی و علوم تحقیقات (srbiau) ، اطلاع رسانی رویدادهای آینده ایران و جهان (darkoob) ، پایگاه داده های علمی تمام متن (tpbin) ، پایگاه اطلاع رسانی کنفرانس ها و همایش های علمی (samposia) ، خبرگزاری علم و فرهنگ (sinapress) ، فراخوان های علمی و پژوهشی (callforpapers) و ... اشاره کرد.

 

برگزاری 3 دوره موفق این همایش در 3 سال متوالی در شهر مقدس مشهد، خود گوای این ادعاست که این مجموعه هدفی جز توسعه کاربردی علوم مهمی چون عمران، شهرسازی، معماری و جغرافیا در راستای توسعه ایران، ندارد.

 

از این روست که سالانه با عزم و تلاشی دوچندان نسبت به قبل، گام در راه برگزاری همایش تدبیر معماری، شهرسازی، عمران و جغرافیا در توسعه پایدار گذاشته ایم. از همین بابت دست دوستی و همکاری به سوی کلیه دانشجویان، اساتید، پژوهشگران، نویسندگان، کارمندان، محققان و تمام کسانی که هم راستا با این علوم، دلسوزانه گام  بر می دارند، دراز می کنیم.

 

خداوند را سپاسگزاریم بابت برگزاری موفق سه دوره این همایش و استقبال بی نظیر شما پژوهشگران عزیز، و بسیار سپاسگزاریم از همراهی عزیزانی که از سراسر ایران و از راه های دور و نزدیک با دبیرخانه همایش در ارتباط بودند و با حضور در شهر مقدس مشهد، ما را در هرچه بهتر برگزار کردن این همایش یاری رساندند.

 

همانطور که مستحضرید  "نخستین همایش بین المللی تدبیر معماری، شهرسازی، عمران و جغرافیا در توسعه پایدار" در دی ماه 1397 و در محل هتل 4 ستاره آرتاگوانا مشهد مقدس با حضور بیش از 100 از پژوهشگران و اساتید برجسته برگزار و بیش از 180 مقاله برای دبیرخانه این همایش ارسال شده بود. 

 

AUCS2018

 

"دومین همایش تدبیر معماری، شهرسازی، عمران و جغرافیا در توسعه پایدار" نیز در خرداد ماه 1398 و در تالار آفاق و با حضور بیش از 150 اندیشمندان این حوزه برگزار شد. در این دوره از همایش نیز بیش از 145 مقاله توسط دبیرخانه همایش دریافت شد. این دوره از همایش نیز در مشهد مقدس برگزار شد.

 

logo (1)

 

"سومین همایش تدبیر معماری، شهرسازی، عمران و جغرافیا در توسعه پایدار" نیز در خرداد ماه 1399 و در هتل 4 ستاره ایران زمین و با حضور بیش از 50 نفر از اندیشمندان این حوزه به صورت حضوری و بیش از 200 نفر به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد. در این دوره از همایش نیز بیش از 83 مقاله توسط دبیرخانه همایش دریافت شد.

 

AUCS

 

حال، چهارمین همایش تدبیر معماری، شهرسازی، عمران و جغرافیا در توسعه پایدار در شهریورماه 1400 و در رشته ها و محورهای ذیل پذیرای مقالات شما خواهد بود:

 

  1. معماری (کلیه گرایش ها)
  2. شهرسازی (کلیه گرایش ها)
  3. عمران (کلیه گرایش ها)
  4. جغرافیا (کلیه گرایش ها)
  5. محیط زیست و منابع طبیعی (کلیه گرایش ها)
  6. گردشگری و توریسم (کلیه گرایش ها)
  7. مدیریت (کلیه گرایش ها)
  8. و کلیه رشته های مرتبط

 

AUCS (1)

در پایان از مسیر سبزی که شما فرهیخته گرامی برای انتقال تجربیات و بررسی پژوهش ها و دستاوردهای علمی خود برای این همایش انتخاب کرده اید، سپاسگزاریم.