برگزاری سومین همایش بین المللی تدبیر معماری، شهرسازی، عمران و جغرافیا در توسعه پایدار
1399/04/01

 

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی پژوهشگران محترم

 

 

با یاری خداوند متعال سومین همایش تدبیر معماری، شهرسازی، عمران و جغرافیا در توسعه پایدار در روز جمعه مورخ سی ام خردادماه 1399 در شهر مشهدمقدس و در سالن همایش بزرگمهر قاینی و با حضور تعداد زیادی از نخبگان و اساتید کشوری و بین المللی و پژوهشگران ارجمند برگزار گردید. 

 

برگزاری این همایش با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با حضور نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

 

طبق برنامه قبلی این همایش از ساعت 8 صبح آغاز گردید و پس از مراسم ابتدایی و سخنرانی دبیر علمی، سرکارخانم حسینیان و دبیر اجرایی جناب آقای مهندس ایوبی، پنل های علمی تخصصی در چهار محور 1)معماری و شهرسازی، 2)جغرافیا، 3)محیط زیست و منابع طبیعی و 4)عمران بصورت جداگانه برگزار گردید.

در هر محور 3 مقاله برتر بصورت سخنرانی ارائه شدند و جمعا 12 مقاله برتر به نشریات اپن اکسس مورد مکاتبه دبیر محترم علمی، معرفی شدند. این مراسم پس از صرف شام در ساعت 21 به کار خود پایان داد.

 

همچنین طی سخنرانی های پایانی، خط مشی کلی چهارمین دوره همایش تبیین شد و ان شاءالله در آبان ماه  سال جاری این مهم، تحقق پیدا خواهد کرد.

 لذا از هم اکنون برنامه ریزی های لازم برای چهارمین دوره این همایش در حال انجام است که پس از طی مقدمات لازم در یک فراخوان عمومی به اطلاع کلیه پژوهشگران عزیز و ارجمند خواهد رسید و کسانی که در این دوره همایش ما را یاری کردند، در صورت تمایل با شرایط بسیار ویژه در دوره بعدی در کنار ما خواهند بود.

 

 

باتشکر

حسینیان

دبیر علمی همایش